Media o nas

Media o nas

„True Feelings” w filmie nakręconym przez MSU Publishing, który pokazuje, jak reporter toruńskich „Nowości”, Szymon Spandowski, oraz dyrektor marketingu MSU Publishing, Irmina Marcinkiewicz, w kombinezonach odczuć starczych zmagają się z problemami, z którymi na co dzień zmagają się seniorzy – KLIKNIJ.


Artykuł Już wiem, jak niewesołe bywa życie staruszka… Szymona Spandowskiego w toruńskim dzienniku „Nowości”. Wydanie nr 261, 09.11.2018. Wersja online – KLIKNIJ.


Artykuł Już wiem, jak niewesołe bywa życie staruszka… w bydgoskim dzienniku „Kurier Bydgoski”. Wydanie nr 261, 09.11.2018.


Artykuł O nie, znowu schody! Być w skórze staruszka w lubelskim dzienniku „Kurier Lubelski”. Wydanie weekendowe nr 218-219, 09-12.11.2018.


Relacja Telewizji Toruń z Forum Przedsiębiorczości Akademickiej, gdzie zwyciężyliśmy w konkursie „Spin na Forum” na najbardziej innowacyjny produkt – KLIKNIJ.


Udział w programie „Akcja Innowacja” realizowanym przez TVP3 Bydgoszcz, który pokazuje innowacyjne pomysły dbania o potrzeby otoczenia – KLIKNIJ.